Koncert w Warszawie – gdzie przenocować?

Potrzebujesz zatrzymać się na jedną noc? Oto kilka propozycji hoteli w Warszawie, w których wygodnie odpoczniesz po koncercie szant.

Koncert w Warszawie – gdzie przenocować?
fot.

„STARY” HOTEL Warszawa historyczna

Hotel Bristol

Hotel położony jest praktycznie na Starym mieście. Sam hotel to też bardzo klimatyczne wnętrza, które „zatrzymają” Cię w czasie. W środku panuje cisza i spokój. Dlatego odpoczniesz po nocy pełnej wrażeń. Idealne miejsce na kilka dni odpoczynku i naukę historii.

Hotel tuż przy lotnisku

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Jeśli się śpieszysz i oprócz „wypłynięcia w morze” musisz „szybko lecieć”, najlepiej zatrzymać się tuż obok lotniska. Ten hotel to znajduje się tuż naprzeciwko Lotniska Chopina. W pokoju możesz zaparzyć sobie kawę (co przyda się się o poranku po koncercie) lub herbatę „na rozgrzanie”. Na pewno w minibarku znajdziesz też „piracki trunek”.

Tani Hotel Warszawa - Tanio i wygodnie

HOTEL GORDON

Tańsza wersja noclegu przy lotnisku. Odległość od lotniska niewielka, a hotel jest bardzo dobrze skomunikowany, więc na pewno zdążysz na koncert. Pokoje są przestronne i w miarę komfortowe, choć nie odnajdziemy tu luksusów. Wielkim plusem hotelu jest miła i pomocna obsługa. Bardzo dobry wybór, jeśli potrzebujemy przenocować jedną lub dwie noce. Hotel nie zatrzymuje nas w pokojach luksusem, ale jego standard wystarczy, by dobrze się wyspać po koncercie.

HOSTEL Tania alternatywa dla hotelu

Moon Hostel Warszawa

Położony przy ulicy Foksal, bardzo blisko Starówki. Stąd na pewno szybko dostaniesz się na koncert. Warto zaznaczyć, że pokoje posiadają prywatne łazienki, co nie jest standardem w hostelach. Recepcja działa całodobowo, więc nie musisz patrzeć na zegarek czy zdążysz wrócić po koncercie. Bardzo dobra opcja na wyprawę dla grup.

Przed rezerwacją pokoi warto odpowiedzieć sobie na dwa pytania:

- jak daleko będziemy mieli do miejsca gdzie odbywa się koncert
- czy hotel posiada stronę www z aktualnymi zdjęciami wnętrz (warto bowiem wiedzieć gdzie się zatrzymamy na noc)

Tagi: hostel Warszawa hotel koncert

Data publikacji: 2016-10-12 | Liczba wyświetleń: 1551