NAJLEPSZY WEEKEND? TYLKO Z PRZYJACIÓŁMI!

Wyobraź sobie lunapark z prawdziwego zdarzenia w Polsce. Niemożliwe? A jednak. Zapraszamy do Energylandii!

NAJLEPSZY WEEKEND? TYLKO Z PRZYJACIÓŁMI!
fot.

Chyba każdy lubi wyskoczyć na weekend poza miasto. Często za kierunek obieramy morze, jezioro lub góry. Równie chętnie odwiedzamy duże miasta. W nich oddajemy się zwiedzaniu i imprezom. Czas na coś nowego. Co powiesz na… wesołe miasteczko? Zanim krzykniesz, że nie chcesz wyjeżdżać za granicę, albo że nie stać Cię na takie eskapady – wyobraź sobie lunapark z prawdziwego zdarzenia w Polsce. Niemożliwe? A jednak. Zapraszamy do Energylandii!

Wiele biur podróży proponuje tanie wyjazdy weekendowe. W ich ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Czasami jednak zdarza się, że nie mamy ochoty na spa, ani na masaż. Gdańsk zwiedziłeś wzdłuż i wszerz, a Warszawę znasz jak własną kieszeń. Chcesz odpocząć, wydając niewiele pieniędzy, ale kończą Ci się opcje, a nic nie spełnia Twoich oczekiwań. Jeśli interesują Cię tanie weekendy w Polsce, pomyśl o wizycie w Energylandii. Kto powiedział, że wyjazdy weekendowe muszą prowadzić utartymi szlakami? Nasz lunapark znajduje się w miejscowości Zator (małopolska), nieopodal Krakowa. Oferujemy rozrywkę z najwyższej półki i gwarantujemy, że czegoś podobnego jeszcze nie przeżyłeś.

ENERGYLANDIA UZALEŻNIA

Jeśli raz odwiedzisz Energylandię, będziesz chciał do nas wracać. Ta zabawa uzależnia! Na takie weekendowe wypady zabierz ze sobą paczkę przyjaciół, bo w grupie zawsze weselej. Poza tym, to świetna okazja, aby jeszcze lepiej się poznać. Tylko osoba, która bała się przejażdżki Speed Roller Coasterem, wie jak ważne jest wsparcie bliskich w podjęciu takiego wyzwania. Później możecie dzielić się wrażeniami i wspomnieniami. Wszystkie animozje w grupie możecie zażegnać, rozgrywając bitwę na armatki wodne. Jeśli w Twojej paczce są fani nauki, albo po prostu marzy Wam się wyprawa w kosmos, zajrzyjcie do naszego Planetarium. Zabierzemy Cię wraz z przyjaciółmi w ekspresową wycieczkę po galaktykach.

W LUNAPARKU MOŻNA ODETCHNĄĆ

Gdy zapragniecie chwili wytchnienia, możecie podziwiać krajobraz lunaparku i zabawę innych osób ze specjalnych tarasów widokowych.

Poza tym zapraszamy także do naszych dwóch wiosek. W „Małej Szwajcarii” niemal czuć zapach Alp. Malownicze uliczki, zgrabne budynki i dekoracje spowodują, że wczujecie się w mieszkańców szwajcarskiej prowincji. To okazja, aby poznać ich kulturę i kuchnię w przepięknej, romantycznej scenerii. Wioska Vikingów to gród stworzony na wzór skandynawskich legend. Na własnej skórze poznacie historię i obyczaje tych odważnych wojowników. To niepowtarzalna okazja, aby osobiście wcielić się w rolę Wikinga, w czym pomoże otoczenie, które sprawi, że przeniesiecie się Was kilkaset lat wstecz.

Przygotowaliśmy także coś dla fanów rozrywki wodnej. Zapraszamy do naszego Water Parku. Tam będziecie mogli wypocząć nad kompleksem basenów, pod egzotycznymi parasolami z tropikalnymi drinkami w ręku. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy i tam nie zapewnili odpowiednich atrakcji. Znajdziecie tam zjeżdżalnie wodne, opuszczony statek, groty z biczami wodnymi, a nawet uroczą latarnię morską.

Możecie być pewni, że takie weekendowe wycieczki na zawsze zostają w pamięci. Co więcej, cementują przyjaźń i wprowadzają nowe doznania do codziennego życia. Mamy nadzieję, że dzień spędzony w Energylandii sprawi, że jeszcze bardziej otworzycie się na nowe doświadczenia i będziecie czerpać z życia garściami.

Tagi: lunapark

Data publikacji: 2017-09-25 | Liczba wyświetleń: 1716