Rodzinne wakacje nad polskim morzem

Aby odprężyć się w trakcie wakacji i zapomnieć o całym świecie, wcale nie musisz wyjeżdżać do Egiptu, Tunezji czy Turcji. Wiele wspaniałych ofert czeka na ciebie i całą rodzinę również nad polskim morzem!

Rodzinne wakacje nad polskim morzem
fot.

Aby odprężyć się w trakcie wakacji i zapomnieć o całym świecie, wcale nie musisz wyjeżdżać do Egiptu, Tunezji czy Turcji. Wiele wspaniałych ofert czeka na ciebie i całą rodzinę również nad polskim morzem!

Bałtyk, chociaż jest w okresie letnim dość kapryśny, to nadal popularne miejsce wypoczynku wybierane przez tysiące Polaków. Jeżeli chcesz również wybrać się nad polskie morze, przed tobą otwiera się wiele możliwości – wśród nich wakacje w takich popularnych miejscowościach jak Jastrzębia Góra, Łeba, Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Dziwnów czy Pobierowo, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Na urlopowiczów czeka nie tylko polskie morze z świetnie przygotowanymi kąpieliskami, ale również wiele innych atrakcji – zabytki, sporty wodne, w tym kitesurfing, windsurfing oraz nurkowanie, zabiegi Spa & Wellness, imprezy aż do białego rana, dlatego każdy może znaleźć tutaj dla siebie coś interesującego.

Wspaniałe atrakcje także dla rodzin
Nad Bałtykiem można wypoczywać również z całą rodziną – rozbudowana baza noclegowa powoduje, że można tutaj bez problemu wybrać dla siebie dogodny nocleg w swoim zasięgu finansowym. Dla maluchów, oczywiście, największą atrakcją jest morze, ale czeka też wiele innych propozycji na spędzenie wolnego czasu – parki rozrywki, nowoczesne place zabaw, zabawy animacyjne na plażach, ekscytujące sporty, a to jedynie kilka propozycji, ponieważ jest ich znacznie więcej.

Na wakacje nad Bałtyk zaprasza Rosevia Resort!
Jeżeli szukasz komfortowego wypoczynku nad polskim morzem, wybierz apartamenty w Rosevia Resort – to malowniczo położony obiekt znajdujący się w miejscowości Jastrzębia Góra, tuż przy Latarni Morskiej Rozerwie. W pobliżu znajdują się popularne miejscowości takie jak – Chałupy, Jastarnia, Jurata, Władysławowo, blisko jest również do Helu.

Dzięki Rosevia Resort możesz razem z całą rodziną przeżyć wyjątkową przygodę – każdy twój dzień będzie wypełniony wspaniałymi atrakcjami, a czekające na was udogodnienia sprawią, że pobyt będzie na pewno niezapomniany. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Rosevia Friends & Family Resort!

Tagi: Bałtyk wakacje nad morzem

Data publikacji: 2016-06-24 | Liczba wyświetleń: 1647